Wczasy w siodle

Wczasy w siodle organizujemy dla osób dorosłych oraz rodzin. które chcą spędzić urlop z końmi i całkiem świetnie radzą sobie bez opieki wychowawców.

A tak na poważnie zapraszamy ludzi którzy chcą spędzić urlop i „nauczyć” się w tym czasie jazdy konnej, doskonalić swoje umiejętności lub po prostu spędzić ciekawe wakacje, dobrze się bawić i poznać  uroki obcowania z końmi.

Posiadamy dobrze ułożone konie, doskonale nadające się do nauki jazdy konnej jak też do jazdy w terenie, na parkurze oraz zabaw na „poligonie” i w rzece. zabawy grupowe z udziałem koni i jeźdźców to świetna zabawa również dla nas. Przygotowywanie gier, planowanie jazd, układanie strategii zabaw to zawsze jest bardzo ciekawe wyzwanie.

Jechaliście kiedyś bladym świtem by na uśpionych polach patrzeć się jak budzi się dzień, z końskiego grzbietu zobaczyć jak wschodzi słońce?,

A może jechaliście w księżycowa noc przez las nad jezioro?,

Graliście kiedyś w koszykówkę na koniach w rzece? a może dotykaliście już delikatnych końskich  chrap? A może poczuliście już na policzku ciepły oddech i niezwykły zapach tych magicznych stworzeń.

Widzieliście jak fantastycznie galopują z uniesionym ogonami, ledwo dotykają ziemi, chociaż pędzą i pod stopami czuć jak ziemia drży.

To wszystko pokażę Wam w Pajtunskim Młynie.

Podczas tygodniowego pobytu u nas zapewniamy:

  • noclegi w pokojach z łazienkami(wc, prysznic, umywalka) 7 dni
  • wyżywienie całodzienne pyszne domowe posiłki (śniadanie, obiad, kolacja, kawa herbata w cenie)
  • jazda konna 1 godz. dziennie (7 godz. w tygodniu)
  • pławienie koni

cena turnusu 2300zł/os dorosła, goście powracający 2200 zł                                                                                    dodatkowa jazda 80 zł/godz.zobacz:   cennik 

                       

Do dyspozycji gości mamy:

  • boisko do siatkówki, badmintona, speedmintona,
  • kajaki, łódkę,
  • niezwykłe masaże wodne(pod wodospadem przy zaporze), stary młyn nad rzeką,
  • ognisko i mnóstwo całe, którego powiedzieć się nie da.